Sağlıklı ve dengeli beslenmeye dair yeni bilgiler öğrenmek, öğrenirken eğlenmek ve sağlığınıza sağlık katmak için G4 Güven Mutfak Akademi’de sizlerle buluşuyoruz.

Medikal beslenme uzmanları eşliğinde sağlıklı mutfağımızda düzenlenen etkinliklerimize dair detaylı bilgileri bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Bilinçli diyet uygulamaları eğitimleri, sağlıklı menü hazırlama atölyeleri, alanında uzman kişilerle birlikte sağlık üzerine söyleşiler ve çok daha fazlası G4 Güven Mutfak Akademi’de sizlerle…

Oruç Tutanlar İçin Sağlıklı Beslenme Önerileri | Dyt. Eda Güneşhan

Güven Sağlık Grubu, Beslenme ve Diyet Bölümü’nden Dyt. Eda Güneşhan bu videoda oruç tutanlar için sağlıklı beslenme önerilerinde bulundu.

Sağlıklı Beslenme Tarifleri l Ispanaklı Salata l Böğürtlenli Smoothie l Hurmalı Topları

Güven Sağlık Grubu’ndan uzman diyetisyenler lezzetli tarifler ve sağlıklı ipuçları ile sizlerle buluşuyor. İlk bölümde Uz. Dyt. Banu Salman, Güven Sağlık Grubu Genel Cerrahi Bölümü’nden Doç. Dr. Pamir Eren Ersoy’u ağırlıyor.
Güven Mutfak

Sağlıklı Beslenme ve Diyet Bölüm Uzmanlarımız ve Dünyaca Ünlü Şeflerin ortaya çıkardığı sağlıklı ve lezzetli menüleri dilerseniz kapınıza kadar getiriyoruz.