Çiğ sebze ve meyvelerle, glütensiz, şekersiz bir beslenme programı ile hem vücudun süpürgesi olan bağırsaklarınız rahatlasın hem siz canlanın. Düzenli periyodlarla tekrarlayacağız bu programla toksinlerden arınarak vücudunuzu tazeleyeceksiniz. Arınma paketlerimiz sayesinde bağırsak ve mideniz az çalışarak dinlenecek, siz de canlanarak yenileneceksiniz.
Doğal, katkısız ve soğuk sıkım tekniğiyle hazırlanan meyve ve sebze suları sayesinde kendinizi daha zinde, sağlıklı ve mutlu hissedeceksiniz. Diyet yaparken zaman zaman ortaya çıkan vücut direnci nedeniyle kilo vermenin durması sorununu da arınma programlarımızı uygulayarak çözebilirsiniz.

Yeşil Arınma Paketi

Beslenme uzmanlarımızın değerlendirmesi sonrasında dilediğiniz sıklıkta ve gün boyunca uygulayabileceğiniz bu paketimiz detoks yaparken sadece sıvı tüketmek istemeyenlere uygun olarak hazırlanıyor.

 

( 1 GÜNLÜK )

2 adet 500cc. 1 adet 250 cc içecek, 1 adet salata, 1adet 500cc çorba ve 1 adet atıştırmalık

 

Neden yeşil arınma paketi?

 

Detoksa bir yerden başlamak istiyip de tüm gün sıvı tüketme fikrine sıcak yaklaşmayalar. Yeşil arınma paketindeki salata, çorba ve atıştırmalık sayesinde sıvı detoksa yumuşak bir geçiş yapabilirsiniz. Bunu yaparken bağışıklık sisteminizi güçlendirmek de elinizde.

Sarı Arınma Paketi

Çorba ve salatayla desteklenen bu program sayesinde, işlenmiş gıdalarla dolu yeme alışkanlıklarınıza ara verirken zorlanmayacaksınız.

 

( 1 GÜNLÜK )

4 adet 500cc içecek 1 adet salata, 1adet 500cc çorba

 

Neden Sarı Arınma Paketi ?

 

Kilo vermeniz durduysa, vücudunuzdaki ödemden orta düzey bir detoksla kurtulmak istiyorsanız sarı arınma paketi ihtiyacınızı karşılayacak.

Tam Gün Arınma Paketi

Rutin yeme-içme alışkanlarınızdan kısa süreliğine sıyrılıp “kendinizi yeniden başlatma”ya ne dersiniz? Normalde yiyemeyeceğiniz kadar sebze ve meyveyi şişelere sığdırdık. Sindirimin sisteminize ihtiyacı olan molayı verdirmek için paketlerimizi ister tek gün ister birkaç gün üst üste kullanabilirsiniz.

 

( 1 GÜNLÜK )

6 adet 500cc. içecek

 

Neden rengarenk arınma paketi?

 

Düşük kalorili sıvı detoks programlarıyla diyetine destek olmak isteyen, sağlıklı ve lezzetli içeceklerle gün içindeki enerji ihtiyacını karşılamak isteyenler… Bu arınma paketi tam size göre!