Şehir hayatının yoğunluğu, iş stresi, kişisel sorumluluklar gibi pek çok etken yanlış beslenme alışkanlıklarının yaygınlaşmasına yol açıyor. Çoğu kişi zaman bulamadığı için hızla tüketilen zararlı gıdalara yöneliyor. Bu durum hareketsizlikle de birleşince kilo almak kaçınılmaz oluyor. Fazla kilolar da başta tip 2 diyabet olmak üzere birçok sağlık sorununu beraberinde getiriyor. Gerek daha fit görünmek için, gerekse kronik hastalıklarda ya da bazı ameliyatların sonrasında dengeli ve doğru beslenmek büyük önem taşıyor.

 

G4 Güven Mutfak ekibi olarak bizler, her durumda sağlıklı beslenmeniz için hizmetinizdeyiz. Güven Sağlık Grubu’nun sağlık sektöründeki 45 yıllık deneyimiyle kurduğumuz mutfağımızdan çıkan leziz yiyeceklerle dengeli ve düzenli beslenmek çok daha kolay olacak. Sağlıklı beslenmek istiyor fakat size uygun yiyeceklerin tedarik edilmesi ve hazırlanması için vakit bulamıyorsanız kişiye özel hazırladığımız paketlerimizden biri mutlaka size göre…

 

Size en uygun beslenme programının belirlenmesi için deneyimli diyetisyenlerimiz, beslenme alışkanlıklarınızı ayrıntılı olarak gözden geçirip, vücut analizi yaparak yağ, kas ve su miktarını belirleyip, vücudunuzun çalışma hızını tespit ediyor. Elde edilen bu verilere; yaş, cinsiyet fiziksel aktivite ve kan bulguları da eklenerek kişiye özel beslenme programınız hazırlanıyor. Bu program doğrultusunda, diyetisyenlerin denetimindeki diyet şefleri en taze ve kaliteli malzemeleri kullanarak beslenme paketinizi hazırlıyor. Paketleriniz dilediğiniz zaman dileğiniz adrese teslim ediliyor. Size sadece birbirinden leziz yiyeceklerle doya doya zayıflamak kalıyor.