İş’te Güvenle Beslenme Paketi

Ah şu ofis kaçamakları olmasa, her şey yolunda diyenler için. Bu paketle öğle arasında ve sonrasındaki ara öğünde sağlıklı yiyecekler tüketmek mümkün.

İş hayatının yoğunluğundan yemek yemeye fırsatınız olmuyor ya da öğle aralarında soluğu kebapçıda mı alıyorsunuz?

Ofisteki öğle yemeğinizi basit ve zararlı bir öğünden, özenle hazırlanmış sağlıklı bir öğüne dönüştürebilirsiniz. Kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda öğle yemeği ve sonraki ara öğünü içeren İş’te Güvenle Beslenme Paketleri sayesinde ofiste sağlıklı beslenebilirsiniz.

 

Kişiye özgü 1 ana / 1ara öğün

 

Neden İş’te Güvenle Beslenme Paketi?

 

İş yerinde kendine uygun yemek bulamayanlar ama sağlıklı beslenme isteyenler İş’te Güvenle Beslenme Paketleri ile sağlıkla beslenebilir.

Sporculara Özel Beslenme Paketi

Spor yaparken ihtiyacınız olan tüm enerjiyi karşılayarak sizi tam destekleyen bir paket. Spor öncesi / sonrası size özel hazırlanan karışımlarla gücünüze güç katın!

Düzenli spor yapıyor ama doğru beslenemiyor ya da spor öncesi sonrası tüketmeniz gereken yiyecekleri temin etmekte zorlanıyorsanız “Sporculara Özel Beslenme Paketi ” tam da size göre.

Diyetisyenlerimizle yapacağınız ön görüşmeden sonra spor programınız ve ihtiyacınız olan enerji miktarı doğrultusunda size özel hazırlanan 3 ana 3 ara öğünden oluşan paketinizi kapınıza kadar getireceğiz.

 

Kişiye özel 3 ana / 3 ara öğün

 

Neden G4 Sporcu Paketi ?

 

Spor yaparken kas kütlesini korumak ya da arttırmak, yağ oranını ise azaltmak isteyenler bu paketi tercih etmeli.

Çiğ Beslenme Paketi

Dünyada oldukça yaygın olan ve “raw food” olarak bilinen yiyeceklerin pişirilmeden tüketilmesi alışkanlığı ülkemizde de yeni yeni yaygınlaşıyor ve “çiğ beslenme” olarak biliniyor. Aynı zamanda bir yaşam felsefesi olan bu beslenme şekline geçmeden önce vücudunuzun buna hazır olup olmadığını öğrenmek için bir beslenme uzmanına danışmalısınız. “Çiğ beslenme” ile ilgili sorularınızın cevapları ve bu beslenme şekline özel hazırlanan yiyecekler G4 Güven Mutfak’ta sizi bekliyor.

Yiyeceklerin 45 dereceden fazla ısıl işlem görmeden hazırlanması anlamına gelen “çiğ beslenme” sayesinde; daha enerjik hissedecek, uyku kaliteniz artacak, hafızanız güçlenecek, cilt sağlığınız iyileşecek ve kilo kaybedeceksiniz.

 

Kişiye özel 3 ana / 3 ara öğün

 

Neden çiğ beslenme paketi?

 

Hala yaşayan çiğ besinler tüketmek yaşam felsefenize uygunsa ve vegan beslenmek istiyor ama temin edemiyorsanız bu paket tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Tüm Gün Sağlıklı Beslenme Paketi

Günlük beslenme ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayan ana ve ara öğünleri içeren tüm gün paketlerimizle kilonuzu aç kalmadan kilo kontrol edin.

Duygusal açlık, şehir hayatının ve stresin karşımıza çıkardığı en önemli problemlerden biri. Gün içinde karşılaştığımız her sorununun çözümünü çoğu zaman buzdolabında arıyoruz. Böyle anlarda tükettiğimiz çoğu gıda da sağlığa zararlı oluyor.

Diyetisyenlerimizle yapacağınız ön görüşmeden sonra beslenme alışkanlıklarınız doğrultusunda size özel hazırlanan 3 ana ve 3 ara öğünden oluşan tüm gün sağlıklı beslenme paketi ile kilo kontrolünüzü sağlayabilir ya da hayalinizdeki kiloya ulaşabilirsiniz.

 

Kişiye özel 3 ana / 3 ara öğün

 

Neden tüm gün sağlıklı beslenme paketi?

 

Güvenilir bir mutfaktan çıkan sağlıklı menülerle beslenerek; kilosunu korumak ya da hayalindeki kiloya kavuşmak isteyenler bu paketi tercih edebilir.

Hastalıkta Sağlıklı Beslenme Paketleri 

Hastaneden taburcu olduktan sonra evde sağlıklı beslenmeye devam etmek istiyor ama malzeme tedarik etme ve doğru yöntemle hazırlama konusunda sorun mu yaşıyorsunuz? G4 Güven Mutfak Ekibi olarak bizler; hastalık sonrası iyileşme veya tanı aldığınız hastalığın diyetine uyum sürecinde de yanınızdayız.

Böbrek hastalarının sadece et ve patates değil, ıspanak ve balkabağı yerken de protein ve potasyum miktarını dengelemeleri gerektiğini biliyor muydunuz?

Şeker hastaları; kavun, dut kurusu, muz ve hatta kepekli bulgur pilavını ne kadar yiyebilir?

Gut hastaları için et kadar tehlikeli sebzeler olduğunu, mantar yerken yanında ne kadar köfte yiyebileceğinizi öğrenmek istemez misiniz?

Hastalığınıza uygun olarak hazırlanan beslenme paketleriniz G4 Güven Mutfak güvencesiyle dilediğiniz zaman kapınızda!

 

Kişiye özel 3 ana / 3 ara öğün

Sağlıklı Çocuk Paketleri

Çocukların okulda hızlı tüketime yönelik sağlıksız ve abur cubur ağırlıklı besinler tüketmeleri, özellikle çalışan ebeveynlerin en büyük sorunu. Çocukların sağlıkla beslenmeleri için ister tüm gün ister okuldayken yiyecekleri öğünleri dilediğiniz yere teslim ediyoruz. Çocukların yaş, fiziksel özellikleri, günlük enerji ihtiyaçları ve tüketmek hoşlanmadıkları besinler göz önünde bulundurularak hazırlanan beslenme paketlerimizle çocuklarınızın sağlıkla beslenip, keyifle büyümeleri sürecinde de yanınızdayız.

Kişiye özel 1 ana / 1 ara öğün

Kişiye özel 3 ana / 3 ara öğün

Sağlıklı Yaşam Destek Programlarında Beslenme Paketleri

Sağlıksız beslenme, hareketsiz yaşam, stres, alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklar nedeniyle hayatı tehdit eden hastalıkların görülme sıklığı hızla artıyor. Şehir hayatının sağlık üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmek için harekete geçmek büyük önem taşıyor. Gelişmiş birçok ülkede uygulanan “Sağlıklı Yaşam Destek Programları” ülkemizde ilk kez “Güven Çayyolu Sağlıklı Yaşam Kampüsü”nde uygulanıyor. “Sağlıklı Yaşam Destek Programları” ile her bireyin sağlıkla hayatın içinde yer alması hedefleniyor. Bu programların en önemli ayaklarından biri de G4 Güven Mutfak Ekibi’nin destek programlarına uygun olarak hazırladığı sağlıklı beslenme paketleri. Aşağıda belirtilen “Sağlıklı Yaşam Destek Programları”nın her birine özel olarak hazırlanan sağlıklı beslenme paketleri G4 Güven Mutfak’ta.

  • Obezite ve Kilo Kontrolü Destek Programı Beslenme Paketi

  • Sigara Bırakma ve Pulmoner Hastalıklara Destek Programı Beslenme Paketi

  • Onkoloji Hastalarına Destek Programı Beslenme Paketi

  • Kalp-Damar Hastalıklarına Destek Programı Beslenme Paketi

  • Gebelik ve Doğum Sonrası Destek Programı Beslenme Paketi

  • Menopoz Süreci Destek Programı Beslenme Paketi

  • Psikosomatik Hastalara Destek Programı Beslenme Paketi