Yeşilin Gücü

Zencefilin metabolizmayı hızlandıran mucizesi, kivinin c vitamini, yeşil çayın antioksidanı, yeşil sebzelerin mineral ve vitaminleri, yeşil elmanın serinletici ve tazeleyici lezzetiyle bu karışımda buluşuyor.

Gün Işığı

Diyetlerin vazgeçilmezi tatlı ve serinletici ananas, vücudun su tutmasını engelleyen bromelain enzimiyle ödemden kurtulmanıza yardımcı olur.Rengini ananastan alan gün ışığı smoothie ile B ve C vitamininden zengin, folik asit, potasyum ve diyet lifi içeren formülüyle vazgeçilmeziniz olacak.

Düşler Dünyası

Kefire çilek kattık biraz da leziz baharatlar ekledik. Bağırsak sağlığı için gerekli olan probiyotik desteği bu içecekte saklı.

Kahve Tutkusu

Bu içecek smoothielerin sadece sebze ve meyve içermek zorunda olmadığının en önemli kanıtı. Kahve tutkusundan vazgeçemeyenler için; kahve, hurma, badem sütü ve kajuyu bir araya getirdik. Antioksidanlardan zengin bu lezzetli içeceği mutlaka denemelisiniz.

Beta Karoten

Yağ yakarken cilt ve göz sağlığına katkıda bulunmayı kim istemez?
Zencefil ve limonun yağ yakma etkisi bu içecekte beta karoten ile zenginleşiyor.

Bağışıklık Güçlendirici

Sebze ve meyvelere renklerini veren pigmentler ne kadar koyu renkli olursa sağlığa katkıları da o kadar çok olur.İçindeki pancar ve kırmızı havuç ile bağışıklık sisteminizi güçlendiren bu smoothiemiz karaciğer detoksu yapmanıza da destek oluyor.

Detoks Kasesi

Detoks smoothie kasesi içeriğindeki karalahana ve avakado ile yağ yakımını desteklerken antioksidan özelliği sayesinde de vücuttaki toksik maddelerin dışarıya atılmasını kolaylaştırıyor.Sıvı detoksu yapmaktan sıkıldıysanız yerine daha tok tutan smoothie kaselerimizi tercih edebilirsiniz.

Çilekli Smoothie Kasesi

Çilek ve chia tohumunun muhteşem birleşimi, sizi tok tutarken vitamin mineralden zengin beslenmenizi sağlayacak.Bu karışımı, spor sonrası kas yorgunluğunuzu atmak için de tercih edebilirsiniz.