Fzt. Atahan Ercan

Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun olan Atahan Ercan’ın ilgi alanları arasında; manuel terapi, spor yaralanmalarında rehabilitasyon bulunmaktadır.

Fzt. Gizem Yalçın

Fzt. Gizem Yalçın, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2015 yılında mezun oldu.

Yalçın’ın ilgi alanları arasında; klinik pilates, manuel terapi uygulamaları, ortopedik rehabilitasyon, sporcu sağlığı ve fitness bulunmaktadır.

Fzt. Ayşe Uzun

Fzt. Ayşe Uzun, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 1997 yılında mezun oldu. Yüksek lisansını “kardiyak rehabilitasyon” alanında tamamlayan Uzun, “spor fizyoterapistliği” konusundaki doktorasına devam etmektedir.

Uzun’un ilgi alanları arasında; manuel terapi uygulamaları, fitness, ortopedik rehabilitasyon, sporcu sağlığı bulunmaktadır.

Fzt. Ali Mert

Fzt. Ali Mert Özcan, Doğu Akdeniz Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2016 yılında mezun oldu.

Özcan’ın ilgi alanları arasında; fitness, manuel terapi uygulamaları, yumuşak doku yaralanması, sporcu sağlığı bulunmaktadır.

Fzt. Emre Kaya

Fzt. Emre Kaya, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden 2016 yılında mezun oldu.

Kaya’nın ilgi alanları arasında; manuel terapi uygulamaları, fitness, ortopedik rehabilitasyon ve sporcu sağlığı bulunmaktadır.