Pilates

Doğru nefes alma-verme tekniği ile vücut ağırlığı kullanılarak yapılan statik ve dinamik çalışmalarla kasları kontrol etmeyi ve duruş bozukluklarını gidererek sıkılaştırmayı sağlar.

Medikal Pilates

Klasik pilatesten farkı, kişinin omurgasını ve eklemlerini koruyarak, mevcut olan kas iskelet sistemi hastalıklarını ortadan kaldırmaya yönelik bir tedavi konsepti olmasıdır. Medikal pilates, boyun- bel ağrıları ile omuz-kalça ve diz problemleri gibi kas iskelet sistemine ait rahatsızlıkları tedavi etmeye yönelik uygulamaları içerir.

Hamile Pilatesi

Doğum ve doğum sonrası süreci kolaylaştırmak için hamileliğin evrelerine uygun , pilates hareketlerinin hamilelere göre modifiye edilmesiyle grup ya da bireysel olarak yapılan egzersizlerdir.

Crunch

Sadece karın kaslarının en yoğun şekilde çalıştırıldığı programdır. Isınmanın ardından yapılan bir kuvvet ve sıkılaşma programıdır.

Boot Camp

Ülke ordularının askeri eğitim çalışmalarına dayanan ve bunu fitness sistemleri ile birleştirerek uygulanmasını sağlayan yeni bir fitness grup eğitim çalışmasıdır.

Spinning

Spinning bisikleti adı verilen özel tasarlanmış, bisikletle yapılan aerobik egzersizidir. Farklı tempolarda, eğitmen kontrolünde yapılan sabit bir egzersizde kalori yakımı maksimum seviyededir.

Zumba

Latin esintili dans fitness programıdır.

Insanity

Kişileri en iyi fiziksel durumlarına ulaştırmak için müzik, dans ve fitness hareketleriyle birlikte vücuttaki yağ oranını düşürmeye yönelik bir programdır.

Obezite Grup Egzersizleri

Bu grup egzersizi; obez kişilerin ihtiyacına göre belirlenen eğlenceli ve orta-ağır şiddetli aerobik egzersizleri içerir. Günde 45-60 dakika haftada 5-7 gün uygulanan bu aerobik egzersizler, kilo vermeyi ve verilen kiloların korunmasını sağlar. Aerobik izotonik egzersizler sayesinde yeterli kilo kaybı olduktan sonra kas kitlesinin zayıflamasını engellemek ve mevcut kilo kaybının korunmasına yardımcı olmak hedefiyle direnci yükselten izometrik egzersizler programa aşamalı olarak eklenir. Bu egzersizler sayesinde artan kas oranı glukoz tüketimini de doğal yollar ile arttırdığından, özellikle fazla kilo problemi olan şeker hastaları için oldukça faydalıdır. Fazla kilolardan eğlenerek kurtulmak isteyen herkesi obezite grup egzersizlerimize bekliyoruz.