Fitness

Kişiye ve belirlenen amaca göre antrenman programlarının farklılık gösterdiği; sağlıklı ve formda olmak amacıyla yapılan ve birçok egzersize dayalı bir spordur. Bütün kas gruplarının, ayrı ayrı, aletli ya da aletsiz çalıştırılmasıyla sıkılaştırılması ve güçlendirilmesi amaçlanır.

Personal Training

Kişisel Antrenör ile Birebir Çalışma

 

Kişisel ihtiyaçlarınız ve sağlık durumunuz doğrultusunda belirlenen spor programı, size en uygun sıklıkta ve sürede profesyonel spor antrenörü eşliğinde uygulanır. Tüm dünyada yaygın olarak uygulanan bu egzersiz şekliyle; daha sağlıklı ve fit bir görüntüye daha kısa sürede sahip olurken, yaşam kalitenizi de artırabilirsiniz.

EMS (Electro Muscle Stimulation)

Elektriksel Uyarımla Kas Kuvvetlendirme

 

EMS, tüm vücut antrenman sistemidir. Özel cihazı ile uygulanan bu antrenman yönteminde vücuda belirli düzeyde elektrik akımları gönderilir. Akımlar; kas dokusunun etkili bir şekilde aktif hale gelmesini sağlar, kişiye özel belirlenen antrenman programları ile hedefe yönelik etkili ve güvenli sonuçlar elde edilir. Uygulama kısa süreli olduğu için yoğun çalışan ve spor yapmaya vakit bulamayan kişiler için ideal bir seçenektir.

Reformer Pilates

Reformer pilatesi ile daha esnek, kuvvetli ve dengeli bir bedene sahip olmak artık hayal değil. Duruş bozukluklarını düzeltmek, sırt ve bel ağrılardan kurtulmak, daha ince ve uzun kas yapısı geliştirmek reformer pilatesin sağladığı faydalardan bazılarıdır. Vücudundaki olumlu değişiklikleri kısa sürede gözle görmek isteyenlerin aradığı spor şeklidir.