Yıllık Sınırlı Üyelik Paketleri

Yıl boyunca her gün 09.00-17.00 saatleri arasında tesis kullanımını kapsayan üyelik şeklidir. Üyeler programa başlamadan önce sağlık kontrollerinden geçer. Sonuçlar dahiliye doktoru, fizik tedavi hekimi, fizyoterapist, kişisel antrenör ve diyetisyenden oluşan konseyde değerlendirilir. Bu değerlendirme doğrultusunda, üyelerin kişisel beklenti ve talepleri de göz önünde bulundurularak antrenman programları belirlenir. Üç ayda bir tekrar edilen performans testleri konseyde değerlendirilerek antreman programları güncellenir. Üyelik süresinde içinde Türk hamamı, sauna, buhar odası bulunan termal alanların kullanımı ücretsizdir.

Yıllık Sınırsız Üyelik Paketleri

Yıl boyunca her gün tesisin açık olduğu saatler arasında kullanımını kapsayan üyelik şeklidir. Üyeler programa başlamadan önce sağlık kontrollerinden geçer. Sonuçlar dahiliye doktoru, fizik tedavi hekimi, fizyoterapist, kişisel antrenör ve diyetisyenden oluşan konseyde değerlendirilir. Bu değerlendirme doğrultusunda, üyelerin kişisel beklenti ve talepleri de göz önünde bulundurularak antrenman programları belirlenir. Üç ayda bir tekrar edilen performans testleri konseyde değerlendirilerek antreman programları güncellenir. Üyelik süresinde içinde Türk hamamı, sauna, buhar odası bulunan termal alanların kullanımı ücretsizdir.

PT / EMS / Pilates Üyelik Paketleri

10, 20, 40, 60, 80 seanlık farklı paketlerden oluşan kişisel antrenör eşliğinde spor programlarıdır. Üyeler programa başlamadan önce sağlık kontrollerinden geçer. Sonuçlar dahiliye doktoru, fizik tedavi hekimi, fizyoterapist, kişisel antrenör ve diyetisyenden oluşan konseyde değerlendirilir. Bu değerlendirme doğrultusunda, üyelerin kişisel beklenti ve talepleri de göz önünde bulundurularak kişisel antreman programları belirlenir. Üyelere tüm antremanlarında kişisel antrenörü eşlik eder. Üyelik süresinde içinde Türk hamamı, sauna, buhar odası bulunan termal alanların kullanımı ücretsizdir.

Size Özel Grup Dersi Paketleri

Oluşturacağınız gruplarla tüm grup derslerimizden daha avantajlı olarak faydalabileceğiniz paketlerdir.

Genç Üyelik Paketleri

17-25 yaş arasındaki gençlerin faydalanabileceği üyelik şeklidir. Spora başlamadan önce; EKG çekilir, iç hastalıkları muayenesi ve postür analizi yapılır.  Üç ayda bir sağlık kontrolleri tekrarlanır ve sonuçlar doğrultusunda antreman programı güncellenir. Üyelik süresinde içinde Türk hamamı, sauna, buhar odası bulunan termal alanların kullanımı ücretsizdir.